Kilka słów

Jestem psychologiem zdrowia, specjalistą z zakresu psychodietetyki oraz certyfikowanym coachem. Nałogowo wspieram innych w zmianie i rozwoju oraz zachęcam do prowadzenia zdrowego trybu życia. To, że warto żyć zdrowo nie jest tajemnicą. Potwierdzają to liczne badania naukowe oraz osobiste relacje moich podopiecznych. Od kilku lat pracuje z ludźmi, wspieram ich rozwój i motywuję do podejmowania codziennych wyborów, które służą zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Dlaczego ja?

Kilka lat temu pracowałam w jednaj z największych korporacji w Europie i zajmowałam się sprzedażą… półek, szafek i stolików. Pewnego dnia los skierował moja ścieżkę życiową do Francji, gdzie spędziłam pięć długich lat. Ten czas przyniósł wiele nowych niezapomnianych i cennych doświadczeń, ale też wiele rozczarowań. Największym z nich był brak możliwości kontynuowania pracy i dalszego rozwoju. Z braku perspektyw i monotonii zrodziły się negatywne myśli i czarne wizje przyszłości. Nie widziałam siebie w roli osoby, która zajmuje się domem i kilkanaście następnych lat ma spędzić robiąc cały czas to samo.

Nie przyszło to łatwo, lecz pewnego dnia stwierdziłam, że nic się nie zmieni, jeśli ja nic nie zmienię. Zdecydowałam, że chcę ukierunkować swoją energię w rozwój swoich mocnych stron. I wyjechałam, a właściwie wyjeżdżałam, gdyż co dwa tygodnie latałam z Paryża do Warszawy, aby studiować wymarzoną psychologię na Uniwersytecie SWPS.

Na tym jednak się nie zakończyło, ponieważ swoją wiedzę z zakresu psychologii postanowiłam uzupełnić o studium Multi-Level Coaching. Nauczyłam się tam najskuteczniejszych technik coachingowych, aby w pełni profesjonalnie wspierać inne osoby w drodze do zmiany swojego życia. Techniki coachingowe szlifowałam również w Szkole Coachingu i pracy z Grupami MLC, prowadzonej przez najlepszych psychologów i psychoterapeutów z Uniwersytetu Warszawskiego.  W trosce o wysokie standardy swojej pracy jestem Członkiem PTP oraz Izby Coachingu, a w ubiegłym roku swoje kompetencje poszerzyłam o studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS.

Wraz z moim rozwojem i realizacją marzeń wróciła równowaga, siła i pewność siebie. Zbudowałam własne poczucie szczęścia, pielęgnuje je i rozwijam. Zdobyłam wiedzę i nabyłam umiejętności, którymi mogę podzielić się z Tobą.

Co wyróżnia moją pracę?

Holistyczne podejście i interdyscyplinarność. W pracy indywidualnej dbam o to, aby przemianie ulegała nie tylko sfera psychiczna, ale i fizyczna. Te dwie płaszczyzny są nierozerwalne i wzajemnie na siebie wpływają, dlatego stałą przemianę gwarantuje praca nad każdą z nich jednocześnie.

Dzięki stałemu rozwojowi na wielu obszarach, uczę się wielu technik, dzięki którym moi pacjenci zmieniają swoje spojrzenie na świat, odczuwają więcej pozytywnych emocji, umieją budować wspierające relacje, odnajdują wyższy cel w swoim życiu i potrafią dobrze zadbać o ciało, które pozwala im funkcjonować  w pełnym zdrowiu.

Najlepszym świadectwem mojej pracy są opinie moich podopiecznych 🙂
ImageImageImage
Wspaniała osoba , która świetnie nawiązuje kontakt z nastolatkami. Bardzo udana współpraca i dodatkowy plus współpracy online. Dziękuje jeszcze raz za pomoc!
Gosia Skowronek
Dzięki procesowi coachingowemu z Anetą wprowadziłam wiele zmian w moim życiu. Skupiłam się na pracy nad rozwojem osobistym a także zmobilizowałam się do rozpoczęcia procesu psychoterapii. Współpraca z Anetą wpłynęła również na rozwiniecie mojej działalności biznesowej. Nauczyłam się rozwijać i podtrzymywać relacje z klientami oraz wprowadziłam nowe unikatowe usługi do swojej oferty. Wszystkim osobom, którym zależy na owocnej pracy nad sobą i rozwoju życia zawodowego polecam spotkania z Anetą.
Ola Knaflewska
Przed pracą z Anetą miałam problem z organizacją i zarządzeniem czasem. Bardzo dobrze rozpoznała mój problem i zaproponowała rozwiązania dzięki, którym moje życie wygląda teraz inaczej , jest poza tym ciepłą osobą, spotkania z nią to niezwykła przygoda poznawania samego siebie 🙂
Paulina Chmarzyńska
Napisz do mnie!

Tysiące osób każdego dnia myśli o zmianie swojego życia, lecz nie wie od czego zacząć. Ty nie musisz być jedną z nich! Napisz do mnie i dowiedz się postawić swój pierwszy krok oraz poradzić sobie z nurtującymi Cię sprawami.